ZKS Izolator Boguchwała - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl 1:0
  • Stal Rzeszów - Igloopol Dębica 3:1
  • Błękitni Ropczyce - Czarni 1910 Jasło 3:3
  • Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów 3:2
  • Siarka Tarnobrzeg - Karpaty Krosno 2:1

Izolator Boguchwała 1:0 Polonia Przemyśl
Stal Rzeszów 3:1 Igloopol Dębica
Błękitni Ropczyce 3:3 Czarni 1910 Jasło
Stal Stalowa Wola 3:2 Resovia Rzeszów
Siarka Tarnobrzeg 2:1 Karpaty Krosno

Izolator BoguchwałaPolonia Przemyśl
Izolator Boguchwała 1:0 Polonia Przemyśl
2016-10-29, 11:00:00

oceny zawodników »

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Kolejny ważny krok w kierunku awansu . !

• autor: kanonier123, 2016-04-12 20:08

W niedzielę 10. kwietni nasi juniorzy podejmowali na własnym stadionie rówieśników z Nowej Sarzyny. Zawodnicy podopiecznych trenera Tomasza Głąba wygrali zasłużenie 6:3 pomimo fatalnego początku drugiej połowy.

Przed pierwszym gwizdkiem odbyła się minuta ciszy za pamięć zmarłych w wypadku samochodowym piłkarzy Wólczanki oraz z okazji 6. rocznicy katastrofy smoleńskiej

Skład: Ludera, Bubicz (64' Wilk J. ) Guzy, Sieńko (C), Lelonkiewicz, Bigus, Żuczek, Augustyn, Matuła , Puc , Bać (82' Mika)

Bramki:

Bać (12,23.), Sieńko (27,66.), Puc (75.), Lelonkiewicz (81.) - Błajda (21.) , Filip (51,59.)

Od początku pierwszej połowy drużyną lepszą i bardziej zorganizowaną byli podopieczni trenera Tomasza Głąba. Od początku narzucili swoje tempo i stworzyli kilka klarownych sytuacji. Pierwsza bramkę w tym spotkaniu zobaczyliśmy w 12. minucie gdy małe zamieszanie w polu karnym wykorzystał Michał Bać . Ten na raty pokonał bramkarza przyjezdnych. Po tej bramce Izolacja mogła podwyższyć prowadzenie jednak bramkę zdobyła Unia. Piłkarze z Nowej Sarzyny stworzyli bardzo ładną zespołową akcję, którą wykończył Artur Błajda. Zaledwie 2 minuty później błąd obrony wykorzystał Michał Bać przelobowując bramkarza Sarzyny z 20 metrów. Po tej bramce Izolacja uspokoiła grę i dążyła do strzelenia kolejnych bramek. W 27 minucie Kamil Żuczek dobrym dośrodkowaniem z rzutu rożnego znalazł Dawida Sieńko. Kapitan biało-zielonych przyjął piłkę i strzałem piętą zdobył swoją pierwszą bramkę w tym spotkaniu. Przyjezdni mogli zdobyć drugą bramkę jeszcze przed przerwą po błędzie pary stoperów jednak w sytuacji sam na sam napastnik gości przegrał pojedynek z Damianem Luderą. Do przerwy wynik nie uległ zmianie mimo dogodnych sytuacji drużyny Izolatora.

Początek drugiej połowy to dominacja Unii, która ruszyła agresywnie pod bramkę Izolatora. Goście z minuty na minutę tworzyli coraz dogodniejsze sytuacje. W końcu zdobyli swoja bramkę kontaktową. Po rzucie rożnym w 51. minucie złe wybicie jednego z naszych obrońców wykorzystał Kamil Filip, dając szanse na wyrwanie choćby punktu z IzoAreny. W 59. Minucie prawy pomocnik gości mocnym dośrodkowaniem po ziemi znalazł Kamila Filipa, który strzałem po długim rogu i po rykoszecie pokonał naszego bramkarza i dał gościom wyrównanie stanu meczu. Ta bramka przybiła naszych juniorów jednak Ci nie zamierzali się poddać i to się opłaciło. W 66. minucie kolejny rzut rożny bity przez Kamila Żuczka pada pod nogi kapitana, który pięknym strzałem daje prowadzenie swojej drużynie. Kilka minut później czerwona kartkę otrzymał zawodnik Unii, strzelec dwóch bramek Kamil Filip po faulu na Kamilu Żuczku. To dało Biało-zielonym dodatkowy impuls. W 75. minucie po minięciu kilku zawodników gości Kamil Żuczek wypuścił niepilnowanego Kamila Puca, który w sytuacji sam na sam zachował zimną krew i umieścił piłkę w siatce. Dzięki tej bramce Izolacja zaczęła szanować piłkę długo ją rozgrywając i tworząc kolejne sytuacje. W 81. Minucie, ponownie po rzucie rożnym który wykonywał Kamil Żuczek padła bramka. Tym razem dośrodkowanie znalazło Patryka Lelonkiewicza, który pięknym strzałem z pierwszej piłki ustalił wynik spotkania. Do końca meczu mimo dogodnych i klarownych sytuacji wynik nie uległ zmianie.

W tym spotkaniu zabrakło kilku podstawowych zawodników, jednak udało się pokonać groźną Unie Nowa Sarzyna. Gratulujemy również naszym juniorom Krystianowi Wilkowi oraz Marcinowi Dobrzańskiemu, którzy dostali szanse na wyjście w podstawowej jedenastce seniorów z Tomasovia Tomaszów Lubelski.

Następne spotkanie w niedziele  nasi juniorzy rozegrają w Przeworsku gdzie będą podejmować tamtejszego Orła.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

pon.

Resovia Rzeszów - Stal Rzeszów
Polonia Przemyśl - Błękitni Ropczyce
Karpaty Krosno - Czarni 1910 Jasło
Ekoball Sanok - Siarka Tarnobrzeg
Czarni 1910 Jasło - Stal Stalowa Wola

Z pucharem za awans do II ligi
Ładowanie...

Czy Juniorzy Izolatora awansują w tym roku do CLJ ?