statystyki szczegółowe

Aktualności

Pogrom na IzoArenie ! ! !

• autor: kanonier123, 2015-09-16 23:00

W Sobote juniorzy Izolatora Boguchwała gościły drużyne JKS-u Jarosław. Goście ulegli swoim rówieśnika aż 11:2 (4:1) . Izolacja dzięki wygranej umocniła się na pozycji lidera .

Skład:

Fic, Wilk, Guzy, Sieńko, Gajdek(C), Bigus, Dobrzański, Łysiak, Matuła, Puc, Żuczek.

Bramki:

Żuczek (25',48',57',85',89'), Bigus(2'), Matuła (11'), Puc (26'), Gajdek (65'), Bubicz (70'), Wilk (90') - Kiwior (10'), Guzy  (Samobój 71 ')

Od samego początku spotkania uwidoczniła się przewaga Izolatora. Już w 2. min Oskar Matuła znakomicie zagrał do Michała Bigusa, który na raty pokonał bramkarza gości. Ci chwilę później, bo już w 10. minucie po błędzie Damiana Fica wyrównali wynik meczu. Po straconej bramce spotkania zdominowała Izolacja. W 11. minucie faulowany w polu zostaje Michał Bigus. Sędzia podyktował rzut karny, który pewnie wykonał Oskar Matuła strzelając w lewy dolny róg bramki. Izolacja co kilka chwil tworzyła dogodne sytuacje jednak brakowało nam skuteczności. W 25. Minucie Oskar Matuła zagrał do wychodzącego Kamila Żuczka, który minął bramkarza i podwyższył prowadzenie Izolatora. Dosłownie minutę później Michał Bigus zagrał do wychodzącego Krystiana Wilka. Krystian wypatrzył Kamila Puca, który również na raty pokonał bramkarza JKSu. Do końca pierwszej połowy Izolacja mogła podwyższyć prowadzenie jednak brakowało zimnej krwi w pojedynkach z bramkarzem gości. Wynik do przerwy nie uległ zmianie.

Druga połowa  to już całkowita dominacja Izolacji. W 48. minucie Krystian Wilk zagrał do wychodzącego Kamila Żuczka, który w pojedynku sam na sam nie dał szans bramkarzowi JKS-u. Z kolei w 57. minucie Aleksander Gajdek zagrał długą piłkę do Kamila Żuczka. Do piłki wybiegł bramkarz gości, lecz minął się z piłką na 25. metrze i Kamilowi zostało tylko dopełnienie formalności i skierowanie piłki do pustej bramki. Kolejne trafienie to zasługa zawodników, którzy trenują z drużyną seniorów Izolacji. Bartosz Szela zagrał do niepilnowanego Aleksandra Gajdka, a ten nie miał żadnych problemów z umieszczeniem piłki w siatce. Ciągłe ataki Izolacji zamieniane były na kolejne bramki. W polu karnym gości faulowany został Krystian Wilk i sędzia po raz drugi w tym spotkaniu podyktował rzut karny. Do jedenastki podszedł Michal Bubicz, który pewnym strzałem zdobył swoją pierwsza bramkę w juniorach starszych. Już w kolejnej minucie bramkę dla gości zdobył zawodnik Izolacji Dominik Guzy, który pokonał własnego bramkarza głową. W 85. minucie kolejna bramkę zdobył Kamil Żuczek który wykorzystał bład bramkarza JKS-u i zdobył bramkę wykorzystując pojedynek sam na sam. W 89. Minucie Aleksander Gajdek zagrał do Kamila Żuczka, który minął znów bramkarza gości i wpakował piłkę do siatki . Ostatnia bramkę zdobył Krystian Wilk, który wykorzystał zagranie Kamila Żuczka i technicznym strzałem pokonał po raz ostatni bramkarza JKS-u. Mecz zakończył się wynikiem 11:2.

Zmiany :

46' Damian Ludera za Damiana Fica

46' Bartosz Szela za Kamila Puca

54' Michał Walicki za Alberta Łysiaka

62' Tomasz Krok za Oskara Matułe

65' Michał Bubicz za Michała Bigusa

71' Marcin Wojkowski za Dawida Sieńko

Nastepne spotkanie juniorzy rozegraja dopiero za 2 tyg, ponieważ w sobote pauzuja !