ZKS Izolator Boguchwała - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl 1:0
  • Stal Rzeszów - Igloopol Dębica 3:1
  • Błękitni Ropczyce - Czarni 1910 Jasło 3:3
  • Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów 3:2
  • Siarka Tarnobrzeg - Karpaty Krosno 2:1

Izolator Boguchwała 1:0 Polonia Przemyśl
Stal Rzeszów 3:1 Igloopol Dębica
Błękitni Ropczyce 3:3 Czarni 1910 Jasło
Stal Stalowa Wola 3:2 Resovia Rzeszów
Siarka Tarnobrzeg 2:1 Karpaty Krosno

Izolator BoguchwałaPolonia Przemyśl
Izolator Boguchwała 1:0 Polonia Przemyśl
2016-10-29, 11:00:00

oceny zawodników »

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Grad bramek w Nowej Sarzynie !!!

• autor: kanonier123, 2015-08-22 19:28

Dziś rozegraliśmy drugie spotkanie w tym sezonie . Tym razem udaliśmy się do Nowej Sarzyny gdzie podejmowaliśmy tamtejszą Unie . Mecz zakończył się zwycięstwem Izolatora 5:2 (3:1)

Skład:

Fic ,Wilk ,Guzy ,Walicki ,Krok ,Bigus ,Dobrzański ,Łysiak ,Matuła ,Bać ,Żuczek (C)

Bramki :

Żuczek (2',21',83') Matuła(8'), Puc (89') -- Kolano (3',55')

Już na początku meczu obie drużyny pokazały , że nie będzie to nudny spektakl . Pierwsze uderzenie zadał Izolator , gdy Krystian Wilk zagrał piłkę do Michała Bigusa , który znakomitym podaniem zagrał do wybiegającego  Kamila Żuczka. Ten ostatnii  minął 3 zawodników gospodarzy i precyzyjnym strzałem po długim rogu pokonał bramkarza . Radość po strzelonej bramce nie była długa , gdy już można powiedzieć w nastepnej akcji błąd naszej obronny wykorzystał napastnik Unii Adam Kolano ,który pokonał Damiana poraz pierwszy . Izolator jednak nie zamierzał się poddawać i tworzył kolejne groźne akcje . W 8 minucie  na granicy 30 metra faulowany zostaje Albert Łysiak , jednak do piłki podchodzi Oskar Matuła , który przepięknym strzałem trafia prosto w okienko bramki . Bramkarz gospodarzy nie miał żadnych szans . Po tej bramce atakowaliśmy jeszcze bardziej , lecz nie mogliśmy znaleść drogi do bramki . Wkońcu w 21 min podobnie jak przy pierwszej bramce. Krystian zagrał świetną piłke do Michała Bigusa , ten natomiast  zagrał idealnie pod nogi Kamila Żuczka, który  strzałem z pierwszej piłki umieścił ją w siatce . Do przerwy mimo dogodnych sytuacji  gospodarzy jak i gości wynik nie uległ zmianie .

W drugiej połowie Izolator można powiedzieć oddał inicjatywę gospodarzą. Unia  porobowała rozpracować obrone Izolacji ,która liczyła na kontraataki . Niestety w 55 minucie w naszym polu karnym zrobiło się małe zamieszanie i do piłki dobiegł ponownie Adam Kolanko ,który wpisał się poraz drugi na liste strzelców . Po tej bramce gospodarze rzucili się do walki by zatrzymać u siebie choćby punkt. Izolacja skorzystała na tym lecz zabrakło skuteczności w ataku . Dopiero w 83 minucie znakomitą piłkę zagrał Marcin Dobrzański, który zauważył wybiegającego Kamila Żuczka ten natomiast strzelił swoją trzecią bramke w tym spotkaniu . Po tej bramce drugą żółta w konsekwencji czerwona został ukarany obrońca gospodarzy, którzy musiali kończyć mecz w 10 . Kropke na i postawił wprowadzony z ławki rezerwowej Kamil Puc, wykorzystujący podanie Kamila Żuczka . Do końca meczu nie wydarzyło się już nic . Po meczu sędzia ukarał jeszcze jednego zawodnika Unii , otrzymującego również drugą żółta kartke . Izolacja w tym meczu musiała sobie radzić bez kluczowych zawodników ,którzy albo byli powołani na seniorów lub jeszcze nie wrócili z wakacji.

Zmiany;

65' min Kamil Puc za Michała Bacia

70'min Michał Bubicz za Michała Walickiego

83'min Marcin Wojkowski za Michała Bigusa

Już w środe zagramy kolejne spotkanie tym razem walczyć o kolejne 3 punkty będziemy z drugim spadkowiczem Orłem Przeworsk. Wiecej informacji wkrótce .!

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

pon.

Resovia Rzeszów - Stal Rzeszów
Polonia Przemyśl - Błękitni Ropczyce
Karpaty Krosno - Czarni 1910 Jasło
Ekoball Sanok - Siarka Tarnobrzeg
Czarni 1910 Jasło - Stal Stalowa Wola

Czy Juniorzy Izolatora awansują w tym roku do CLJ ?